4.7  173 reviews on Udemy

Temel UIPath Dersleri | Sıfırdan Robotik Kodlama

Sıfırdan RPA Eğitimi
Course from Udemy
 504 students enrolled
 tr
UiPath ile RPA Programlama
UiPath Kurulumu
RPA Aktivitelerinin Kullanımı
Yazılım Robotlarını Programlama Mantığı
UiPath Orchestrator & UIPath Cloud Kullanımı
UiPath Cloud Kullanımı

Bu eğitimde sıfırdan başlayarak RPA'nın ne olduğunu öğreneceksiniz.

Bir RPA aracı olan UIPath teknolojisini kullanarak yazılım robotları geliştireceksiniz. UIPath Studio, Orchestrator, UIPath Panel gibi ortamları uygulamalarla tanıyacaksınız.

En basit seviyeden başlayarak çok sayıda uygulama geliştireceksiniz. UIPath ile oluşturacağınız yazılım robotları ile excel, pdf, veritabanı, web siteleri gibi farklı alanlarda işlemler yapacaksınız. Farklı ortamlardan veriler çekip bu verileri işledikten sonra yine verileri yazdırabileceksiniz. UIPath ortamının sunmuş olduğu olanaklarla tüm bunları birkaç activity ile gerçekleştirebileceksiniz.

Oluşturacağınız robotlarınızı UIPath clouda aktararak kontrol edebilecek ve çalışma zamanlarını ayarlayabileceksiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası eğitiminde sizleri bekliyor.

Temel UIPath Dersleri | Sıfırdan Robotik Kodlama
$ 19.99
per course
Also check at

FAQs About "Temel UIPath Dersleri | Sıfırdan Robotik Kodlama"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK