4.3  640 reviews on Udemy

Temel Dijital Pazarlama Eğitimi / Dijital Medya Kursu

Online Pazarlamanın genel hatlarını göreceksiniz. İnternet Girişimciliği ve Dijital Pazarlama Uzmanlığına adım atacaksın
Course from Udemy
 21455 students enrolled
 tr
Dijital Pazarlamanın tüm alt alanlarını ve mantığını öğrenecek
Dijital pazarlama uzmanı nasıl olunur bu yolda nasıl ilerlenmeli bunları görecek
İnternet girişimciliği ve internetten iş yapmak kazanç sağlamak konusunda bilgi edinecek
İnternet üzerinden satış yapma sürecinin nasıl işlemesi gerektiğini göreceksiniz

Bu kursta A'dan Z'ye hızlandırılmış ve genel hatlarına değinerek dijital pazarlamanın temellerini gösteriyorum. Bu alanda ilerlemek isteyen ya da kendi işinin dijital pazarlamasını yürütmek isteyenlere bir kılavuz niteliğinde olacağına eminim. Aynı zamanda dijital Pazarlama uzmanı olmak için bu kursla bu mesleğe adım atmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama; İşletmeler ve markalar için tüm web hizmetleridir. Bir markanın işletmenin internet üzerinde bulunan tüm varlıkları, reklamları, bilinirliği ve müşteri yönetimini kapsayan süreçtir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satışını da kapsar. Bu kurs ile dijital pazarlamanın gerekli tüm alt alanlarını göreceksiniz.

Temel Dijital Pazarlama Eğitimi / Dijital Medya Kursu
Free
per course
Also check at

FAQs About "Temel Dijital Pazarlama Eğitimi / Dijital Medya Kursu"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK