4.5  596 reviews on Udemy

Tasarım mühendisinden Siemens NX dersleri

Siemens NX ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!
Course from Udemy
 2595 students enrolled
 tr
Çevrenizdeki ve hayalinizdeki her şeyi çizebileceksiniz!
Siemens NX ile kompleks tasarımlar yapabileceksiniz!
Siemens NX ile gerçekçi mekanik tasarımlar yapıp üretimine geçebileceksiniz!

Siemens NX eğitimini Tasarım mühendisinden almak bir başkadır! 3 boyutlu her türlü cismi ve montajı çizip, teknik resmini alabilir hale gelmenize yarayacak olan bir eğitimdir. Teknik seviyeniz ne olursa olsun, sizlere faydalı olacağına inandığım bir seri hazırladım. Sorularınızı anlık olarak buradan yanıtlayacağım. Proje ve ödevlerinizde size yardımcı olacağım. Keyifle izlemenizi temenni ediyorum! Her sorunuzu en geç 10 saat içinde yanıtlıyorum!

NX, pratik tasarım yapma imkanları, gelişmiş parametrik tasarım motoru ile mekanik tasarım programları arasında en kuvvetli programlardan birisidir. NX Nastran, içinde sonlu elemanlar çözücüsü olan nastran’ı barındıran harika bir kullanım kolaylığına sahip FEM çözümü sunar. Siemens NX programı, TeamCenter PLM çözümüyle entegre halde mükemmel bir uyumla çalışır, çünkü bu PLM çözümü de Siemens’e aittir.

Gelişmiş yüzey modelleme komutları sayesinde, rakiplerinden sıyrılır ve programın çalışması son derece stabildir. Yüklü datalar ile çalışmanız için PC ya da laptobunuzda en az 16 gb ram, 2.8 GHz işlemci hızı ve SSD bulundurmanızı öneririm. NX’te tasarım yaparken environmentlar (ortamlar) arası geçişler son derece kolaydır ve command finder sekmesinden her tür komut, ismi aranılarak bulunabilir. NX’te kinematik analizler yani hareketli simülasyonlar yapmak da son derece kolay ve keyiflidir.

Görsel ara yüzü son derece başarılı olan Siemens firmasının NX programı, Unigraphics satın alınarak çok daha öteye taşınmış hali olan bir parametrik 3 boyutlu tasarım programıdır. İlavaten CAM (computer aided manufacturing) modülü de oldukça gelişmiştir. Program içinde tasarlanan parça, sadece environment değiştirilerek CAM hazırlığı yapılabilir.

Tasarım mühendisinden Siemens NX dersleri
$ 94.99
per course
Also check at

FAQs About "Tasarım mühendisinden Siemens NX dersleri"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK