2.2  30 reviews on Udemy

STM32F4 Discovery ile CAN BUS haberleşme (Keil Arm - CubeMX)

2 adet STM32F4 Discovery geliştirme kartı ve 2 adet STM32F4 Discovery Shield kartı ile CANBUS haberleşme KeilArm-CubeMX
Course from Udemy
 143 students enrolled
 tr
STM32F4 Discovery ve STM32F4 Discovery Shield kartlarını kullanarak Arm Mimarisinde gömülü yazılım ile CAN BUS haberleşmesi yapabilecek.

STM32F4 Discovery geliştirme kartında arm mimarisinde CAN BUS haberleşme dersine hoşgeldiniz. Bu dersimizde başlangıç seviyesinden adım adım öğrenerek ilerleyecek ve CAN BUS haberleşmesine hızlı bir giriş yapabileceksiniz. Dersin bitiminde ise ilk CAN BUS haberleşmenizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Böylelikle Otomotiv projelerinden askeri projelere, havacılık projelerden endüstriyel projelere kadar yaygın bir kullanımı olan hızlı ve güvenilir bir haberleşme yöntemi ile proje geliştirmeye ilk adımınızı atmış olacaksınız. Anlamadığınız kısımlar olduğu taktirde ise videoların alt kısmındaki soru sorma sekmelerine tıklayarak sorularınızı bana iletebilirsiniz. Dersimizde size şimdiden başarılar dilerim.

STM32F4 Discovery ile CAN BUS haberleşme (Keil Arm - CubeMX)
$ 19.99
per course
Also check at

FAQs About "STM32F4 Discovery ile CAN BUS haberleşme (Keil Arm - CubeMX)"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK