4.3  55 reviews on Udemy

Rhinoceros ile Mimari Görselleştirme

Rhino ve Vray for Rhino ile Gerçekçi Mimari Görseller Oluşturun
Course from Udemy
 168 students enrolled
 tr
Rhinoceros ile Modelleme
3D Modelleme
Vray ile Render Alma

Rhinoceros 3D, özellikle sanayi için 3D modelleme ve prototipleme için tasarlanmış bir CAD/CAM yazılımıdır. Genellikle endüstri tasarımı, mimarlık, deniz araçları tasarımı, takı tasarımı, otomotiv tasarımı, CAD/CAM, seri üretim, tersine mühendislik ve multimedya ve grafik tasarım alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Eğitimimizde, Rhinoceros Programı ile sıfırdan başlayarak bir mimari yapının nasıl görselleştirileceğini bulabilirsiniz. Sadece mimarların değil, programı daha ileri seviyede kullanmak isteyenler için de yararlı olacaktır. Tüm modelleme işlemlerinin sonunda Vray eklentisi ile nasıl render alacağımızı ve Photoshop ile Post-Prodüksiyon yapacağımızı göreceğiz. Rhinoceros'un ve Vray'in gücüne hakim olmak isteyenler için verimli bir eğitim olacaktır. 

Rhinoceros'u sıfırdan hiç bilgisi olmayan dinleyicilere anlattığımızı var sayarak anlatıyoruz fakat kursu takip etmek için Youtube'da ki Yakın Kampüs kanalımızdan temel Rhinoceros derslerimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Rhinoceros ile Mimari Görselleştirme
$ 99.99
per course
Also check at

FAQs About "Rhinoceros ile Mimari Görselleştirme"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK