4  95 reviews on Udemy

Revit Architecture Eğitim Akademisi

Sıfırdan REVIT Architecture (Mimari) 2020 Eğitimi / Mühendis Akademi kalitesiyle!
Course from Udemy
 326 students enrolled
 tr
Tasarımlarında REVIT 2020 Mimariyi rahatlıkla kullanabilecek
REVIT 2020 Mimariye ait komutları öğrenecek ve uygulayabilecek
Mimari tasarımlarında REVIT 2020'nin bir çok özelliğini kullanabilecek

Kayıt öncesi muhendis-akademi web sayfasını ziyaret ediniz!


REVIT Architecture (Mimari), 3 boyutlu yapı tasarımı ve modelleme yapılabilen bir Autodesk yazılımıdır. Parametrik yapısı ve oluşturduğu Yapı Bilgi Sistemi (BIM) sayesinde, dokümantasyon işlerine harcanan süreyi en aza indirerek, tasarıma daha fazla zaman ayrılabilmesini sağlar. REVIT Mimari'de, tasarım sürecinde herhangi bir veri sadece bir kez eklenir ve tüm süreç boyunca kullanılır ve yapılan her değişiklik anında tüm dökümanlara yansır. Kısaca Revit Mimari, artık Mimari tasarım ve modelleme süreçlerinin bir vazgeçilmezi haline gelmiştir.


Mühendis Akademi tarafından oluşturulan ve anlatımları tamamen İnş. Yük. Müh. / Dr. Ad. Mehmet Öner YELEĞEN tarafından oluşturulan bu eğitim setinde, REVIT Mimari'ye ait bir çok özellik en ince detayına kadar anlatılmaktadır. Böylelikle öğreneceğiniz tüm detaylı komutlar ve kullanım kolaylıkları ile tasarım sürecinizin hem daha kısa hem de daha kolay gerçekleşmesi hedeflenmiştir.


Bu eğitim setinde REVIT 2020 kullanılmaktadır. Bu bağlamda son eklenen özellikler ile REVIT Mimari'yi güncel bir şekilde kullanabilmeniz hedeflenmiştir.


Eğitim içeriğinde örnek bir proje tasarımı anlatılmamış, ancak tasarım sürecinizde kullanacağınız bir çok özellik adeta bir kullanım kılavuzu hassasiyetinde ele alınmıştır.


Yeni katılan kursiyerlerimizin önereceği içerik tekliflerine açık olduğumuzu belirterek, kursumuzun sürekli güncel tutulmaya çalışılacağı bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.


Aklınızda hiçbir soru kalmasın diye bir çok dersi önizlemeli hale getirdik. Kursa kaydolmadan önce ders önizlemelerine göz atmayı unutmayın!

Revit Architecture Eğitim Akademisi
$ 24.99
per course
Also check at

FAQs About "Revit Architecture Eğitim Akademisi"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK