4.5  38 reviews on Udemy

Render Hataları Üzerine Kritik

Photoshop İle Render Hataları
Course from Udemy
 6270 students enrolled
 tr
Kadraj hataları
Renk uyumsuzluğu
Materyal hataları
Başlangıç seviyesi render alanlar
Post Production

Render almaya yeni başlamış kullanıcılar farkında olmadan bir çok detayı gözden kaçırmaktadırlar.Render programları günümüz itibari ile bize bir çok özellik sunsa da, işlerin acele olması ve heyecan yüzünden kullanıcılar bunları dikkate almadan çalışma yapmaktadırlar.Bu gelişim elbette zamanla rayına oturacak bir durumdur.Bu video serisinde en çok yapılan hatalara değinerek , kullanıcıları aydınlatmaya çalıştım.Bu dersleri izleyerek ve kendi çalışmalarınız ile karşılaştırarak eksik yönlerinizi bulabilir, ileriki renderleriniz için önlem alabilirsiniz.Derslerde kadraj, materyal ve renk uyumsuzluğu gibi bir çok konuya değinilmiştir.Umarım işinize yarar, şimdiden iyi dersler...

Render Hataları Üzerine Kritik
Free
per course
Also check at

FAQs About "Render Hataları Üzerine Kritik"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK