4.5  13 reviews on Udemy

Pırlanta Eğitimi ile Pırlanta Uzmanı Olmaya Hazır mısın?

Türkiye'nin ilk ve tek ONLINE PIRLANTA EĞİTİMİ ile sen de "SERTİFİKALI PIRLANTA UZMANI" olabilirsin.
Course from Udemy
 23 students enrolled
 tr
Pırlanta konusunda uzmanlaşmak için profesyonel bilgi
Pırlantayı sahtelerinden ayırt edebilmek
cvd-mozanit-kübik zirkon v.s. ile ilgili detaylı bilgi
Pırlanta satın alırken ya da satarken dikkat edilmesi gerekenler
Pırlanta Uzmanı olarak kendinize yeni bir yetkinlik inşa edebilirsiniz
Pırlantayla hobi olarak ilgilenenler için pırlantaya dair tüm profesyonel bilgi
Pırlantanın kalitesine nasıl karar verilir?
Pırlantanın fiyatına nasıl ulaşılır?
Pırlanta sentetikleri nasıl anlaşılır?
Pırlantanın 4 C kalite standarları nelerdir?
Pırlantaya nasıl bakılır? Taş nasıl tutulur?
Renkli Pırlantalar

Pırlanta konusunda uzmanlaşıp profesyonel bilgi sahibi olmak, kulaktan dolma bilgilerle değil, teknik bilgiye de sahip olmak, bunu meslek olarak edinmek, pırlantayı sahtelerinden ayırt edebilmek için Pırlanta Eğitimi olmazsa olmazdır. Şu an ülkemizde Pırlanta Eğitimi veren tek kuruluşuz. Pırlanta Eğitimi sayesinde pırlanta satın alırken ya da satarken dikkat edilmesi gerekenleri öğrenebilirsiniz. Pırlanta uzmanı olarak kendinize yeni bir yetkinlik inşa edebilirsiniz. Pırlantayla hobi olarak ilgilenenler için ise pırlanta bilgisi mucizevi bir dünyanın kapılarını açar.

Kuyumculuk sektöründesiniz, kulaktan dolma bilgilerle mi ilerliyorsunuz? Mağazada müşterilerinize detaylı bilgiler mi vermek istiyorsunuz? Pırlanta bilginiz var, sertifika mı almak istiyorsunuz? cvd-mozanit v.s. ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var? Kuyumculuk ve takı tasarımı okuyan bir öğrenci misiniz? Veya daha önce farklı sektördeydiniz, bu işe ilgi mi duyuyorsunuz? Pırlanta konusunda profesyonel bilgi sahibi olup, sertifika alıp, meslek olarak edinmek mi istiyorsunuz? Belki pırlantayla hobi olarak ilgileniyorsunuz. Pırlanta ürünleriniz var, pırlanta ürünler alıp satıp değişimler yapıyorsunuz. Pırlanta bir ürün almadan önce pırlanta ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Pırlantayı sahtelerinden ayırt etmek mi istiyorsunuz? Bu eğitim tam size göre...

Pırlanta Eğitimi ile Pırlanta Uzmanı Olmaya Hazır mısın?
$ 199.99
per course
Also check at

FAQs About "Pırlanta Eğitimi ile Pırlanta Uzmanı Olmaya Hazır mısın?"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK