4.3  353 reviews on Udemy

Photoshop Öğrenerek Tasarım Gücünüzü Ortaya Çıkartın

Uygulamalı Photoshop Dersleri
Course from Udemy
 1516 students enrolled
 tr
Mimari projeler için gerekli olan tüm sunum detaylar
Bilgisayar destekli tasarım
Profesyonel fotoğraf düzenleme tekniklerini öğreneceksiniz.
Adobe Photoshop kullanımı ve tasarım ortaya çıkartma
Katalog, broşür, logo, kartvizit, websitesi arayüzü, 3D Tasarımlar, CV, portfolyo, Sunum paftası ve daha bir çok konuda çalışma yapabileceksiniz.
Yeni videolar yüklenmesiyle beraber interaktif bir eğitim almış olacaksınız.
Çalışmalarınızı bizimle paylaşarak doğrularınızı ve yanlışlarınızı görebileceksiniz.
Kendi işletmenizi / markanızı oluşturma yolunda Photoshop'un imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Adobe Photoshop ile yeni dünya düzenine hazırlanın ! Program becerilerinin gün geçtikçe artmasıyla beraber kendinize değer katacak bir kurs edinin ! İster meslek sahibi olun isterseniz öğrenci isterseniz de sadece hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyor olun bu kursu tamamladıktan sonra kendinizi geliştirebilmek adına bir yeteneğiniz daha olacak.


Kursun sizlere sunacağı bir diğer imkan ise çalışmalarınızı değerlendirilmesi olacak. Özgün kurs yapımız sayesinde öncelikle sizlerin öğrenmesini sağlayacağız daha sonra ise verdiğimiz ödevleri yapmanız için sizi sizinle bırakacağız. Bunun asıl nedeni hiçbir kursun, kullanıcı kendini denemedikçe faydalı olmayacağına olan inancımız. Kendinizin tasarım üretme kapasitenizi görmenizi sağlamakla beraber kafanıza takılan sorularıda bizimle paylaşabilmenize yardımcı olacağız. Ve çalışmalarınızı bizimle paylaşmanızı isteyeceğiz. Bu sayede kurs boyunca kafanızda oluşacak tüm soru işaretlerini gidermek için yanınızda olacağız.


Kurs interaktif bir şekilde ilerleyecektir ve  güncel  tasarım uygulamaları yüklenmeye devam edecektir. Buna tek bir kursa kayıt olarak sahip olabileceksiniz.


Şimdiden Başarılar !

Photoshop Öğrenerek  Tasarım Gücünüzü Ortaya Çıkartın
$ 94.99
per course
Also check at

FAQs About "Photoshop Öğrenerek Tasarım Gücünüzü Ortaya Çıkartın"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK