4.4  6632 reviews on Udemy

Photoshop CC 2021 : A'dan Z'ye Kolay Öğrenme! (Güncellenmiş)

Temelden İleri Seviyeye Photoshop Eğitimi + Bridge + Özellikle Fotoğrafçılar için Lightroom CC Öğrenin. TOPLAM 33+ SAAT!
Course from Udemy
 31716 students enrolled
 tr
Detaylı anlatım ile başa dönüşler yapmaya gerek kalmadan, programı en iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız.
Yeni bir meslek edinmiş olacaksınız. bionluk, armut, tasarimyarismalari, themeforest, ebay (e-ticaret sitesi ama dünya genelinde logo tasarım satışı yapabilirsiniz.) gibi sitelerde ve evinizden freelance iş yapma imkanınız olacaktır.
Fotoğrafları işleyebilecek, daha canlı daha net görseller elde edeceksiniz.
Sürekli yeni videolar eklenerek hem güncel gelişmelerden, yeni özelliklerden haberdar olacak, hem de yeni uygulamalarla eğitimi daha da geliştireceksiniz.
Tasarıma, hayata bakışınız değişecek. Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarında fotoğraflarınızı daha etkili ve farklı paylaşabileceksiniz.
Reklam ajanslarında, matbaalarda, haber ajanslarında, tekstil tasarım bölümlerinde, belediyelerde, promosyon firmalarında, e-ticaret site yönetiminde, yazılım firmalarında... ve daha bir çok sektörde çalışabileceksiniz.
Adobe Bridge CC 2018 Programını öğrenip, Photoshopla daha rahat çalışmayı öğreneceksiniz.
Fotoğrafçılar için olmazsa olmaz programlardan olan Lightroom CC 2018 i detayı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.
Katalog, broşür, logo, kartvizit, websitesi arayüzü, 3D Tasarımlar ve daha bir çok konuda çalışma yapabileceksiniz.
Eğitmenin 16 yıllık piyasa deneyimi ile teknik kısımları ve baskıya hazırlığı da öğrenmiş olacaksınız.

16 yıllık piyasa tecrübesini bu eğitim ile aktarma zamanı geldi. Bu eğitimde Photoshop CC versiyonu ile harika çalışmaları yapmayı temelden başlayıp öğrenecek, aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Detaylı ve başa dönüşlere ihtiyaç duymadan son videoya kadar programa hakim olmuş olacaksınız. Günlük hayatımızda hemen hemen hergün karşılaştığımız photoshopla içiçe olmak aslında zorunluluk haline gelmiştir. Örneğin bir sunum yaparken bile veya bir youtube kapak hazırlarken photoshop olmazsa olmazlardandır. Tabi ki bununla da sınırlamak istemedim. Photoshopla harika bir şekilde entegreli çalışacağımız Adobe Bridge ve  Adobe Lightroom'u da (Özellikle fotoğrafçılar için) öğrenmiş olacaksınız. Yani 3 eğitim bir arada!

Temelden ileri seviyeye doğru anlatımı yapılmış, uygulamalarla pekiştirilmesi sağlanmıştır.

Çalışmaların baskıya gönderilme aşaması aslında kendi başına bir eğitim ve tecrübedir. Bunun eksikliğini yaşamamanız için de dikkat edilmesi gereken hususlar da ele alınarak, bu aşamada eksiksiz bir eğitim verilmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca Türkiye'de ve hatta Dünyada tek olan eğitim sonunda STAJ BÖLÜMÜ (YENİ!) ile, sanki bir matbaada veya bir tekstil firmasında staj yapmış gibi bu sektörlerde kullanılan malzeme ve çalışma biçimini de öğretilmesi ve sektöre yabancı kalınmaması için gerekli bilgiler aktarıldı ve aktarılamaya devam edilecektir. Tasarım nasıl geliştirilir, İşi Baskıya Gönderirken Dikkat Edilecek Hususlar, Matbaa kağıt bilgileri, baskı türleri ve teknolojisi, tekstil baskı çeşitleri vb. gibi...

Eğitim içerisinde değeri 2700 dolar olan, DEV BİR ARŞİV paylaşımı yapılmıştır. Bunlar fırçalar, actionlar, mockuplar, tasarımlar... Ayrıca sürekli yeni arşivler ve içerikler de eklenmeye devam edecektir. Bu sayede materyal sıkıntısı çekilmemiş olacaktır.

Öğrencilerimiz diledikleri zaman eğitmene soru sorabilecektir. Bu şekilde sıcağı sıcağına konuyu öğrenmiş olacaklardır.

Ayrıca videolar ihtiyaca göre veya yeni çıkan versiyonlardaki özellikler anlatılarak eklenecektir. Sürekli güncel olacaktır. 

Buradaki videolara ömürboyu erişebilir dilediğiniz yerde durdurup tekrar devam edebilirsiniz. Sistem otomatik olarak sizin ilerleyişinizi kaydedecek ve eğitim bittiğinde de uluslararası geçerliliği olan, dünyanın en büyük eğitim sistemi olan Udemy'den uzmanlık sertifikanızı alabileceksiniz. 

Haydi hayatımıza güzel ve faydalı bir eğitim katalım (:


ENGLISH EXPLANATION

It is time to transfer 16 years of market experience with this training. In this tutorial, you will learn how to do great work with Photoshop CC version from the basics, you will see how easy it is actually. You will have mastered the program until the last video, without the need for detailed and headlines. It has actually become a necessity to be in touch with photoshop, which we encounter almost every day in our daily life. For example, even when making a presentation or preparing a youtube cover, photoshop is a must. Of course, I didn't want to limit it to that either. You will also learn about Adobe Bridge and Adobe Lightroom (Especially for photographers), where we will work perfectly integrated with Photoshop. So 3 trainings in one!

It has been explained from basic to advanced, and it has been reinforced with applications.

The stage of sending the works to print is actually an education and experience in itself. It is aimed to provide a complete training at this stage by taking into consideration the issues that need to be considered in order to avoid this deficiency.

In addition, Turkey and even in the end only the education in the world INTERNSHIP DEPARTMENT (NEW!), It's like a printing press or made an internship at a textile company materials used in this sector and also taught the ways of working and delivering necessary information to prevent foreign sector is thick and will be continue to be transferred . How to develop the design, Considerations When Sending the Job to Print, Printing paper information, printing types and technology, textile printing types, etc. like...

A GIANT ARCHIVE with a value of 2700 dollars was shared within the education. These are brushes, actions, mockups, designs ... In addition, new archives and content will continue to be added constantly. In this way, there will be no shortage of material.

Our students will be able to ask questions to the instructor at any time. In this way, they will learn the subject hot and hot.

In addition, the videos will be added according to the need or by explaining the features in the new versions. It will be constantly updated.

You can access the videos here for a lifetime, stop and continue again wherever you want. The system will automatically record your progress, and when the training is over, you will be able to receive your specialty certificate from Udemy, the world's largest education system with international validity.

Let's add a nice and useful education to our life (:

Photoshop CC 2021 : A'dan Z'ye Kolay Öğrenme! (Güncellenmiş)
$ 94.99
per course
Also check at

FAQs About "Photoshop CC 2021 : A'dan Z'ye Kolay Öğrenme! (Güncellenmiş)"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK