1.5  1 reviews on Udemy

Başarılı Lider Olmak

Başarılı Lider Nasıl Olunur?
Course from Udemy
 7 students enrolled
 tr
Bu kursu tamamladıktan sonra iyi lider olmanın tüm temellerini ve detaylarını öğreneceksiniz.

Bu kurs, bir ekip kurmak, yönetmek ve onu devamlı zinde tutmak konularının tümünü anlatan "başarılı lider" vasıflarını anlatmaktadır. Hedef odaklılık, sonuç odaklılık, aksiyon odaklılık, insan odaklılık, sağlık odaklılık, dürüstlük ve disiplin sahibi olmak gibi vasıflar ne anlama gelmektedir, nasıl ve ne şekilde uygulanmalıdır; tüm bunları bu kursta bulacak, ekibi kurup devamını sağlama zorunluğunun ve onu devamlı işler kılmanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Bu kurs sizi, iş hayatınızda, spor hayatınızda ve herhangi bir ekipte başarılı kılıp daha da zirveye taşıyacak.

Başarılı lider olmak, lider olmanın gerekliliği ve kesinlikle şartıdır. Lider olmak ile ilgili temel bilgileri öğreneceğiniz bu kursta, "başarılı lider olmak" ile ilgili de temel bilgi ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Bu kurs, bir ekip kurmak, yönetmek ve onu devamlı zinde tutmak konularının tümünü anlatan "başarılı lider" vasıflarını anlatmaktadır. Hedef odaklılık, sonuç odaklılık, aksiyon odaklılık, insan odaklılık, sağlık odaklılık, dürüstlük ve disiplin sahibi olmak gibi vasıflar ne anlama gelmektedir, nasıl ve ne şekilde uygulanmalıdır; tüm bunları bu kursta bulacak, ekibi kurup devamını sağlama zorunluğunun ve onu devamlı işler kılmanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Bu kurs sizi, iş hayatınızda, spor hayatınızda ve herhangi bir ekipte başarılı kılıp daha da zirveye taşıyacak.

İşte size bu parayla ölçülmez değerleri kazandıracak kursu şimdi evinizin rahatlığında izlemeniz için fırsat. Bu kampanya, size hem de bu kursa ömür boyu erişim sunmakla dersleri tekrar tekrar izlemeniz için de fırsat sunmaktadır. Yine anlamadığınız yerleri tekrar edebilmeniz için teknolojinin sunduğu bir fırsattır.

Bu kursta şu anda onlarca ana ders bulunmakta. İlk derslerde konuyu ana hatları ile işlemekteyiz. Tüm dersler sürekli güncellenmekte olduğu için ömür boyu kurslara erişiminiz, bu güncellemelerden istifade etmenizi sağlayacaktır. Bu, daha çok konuya konsantre olmanıza yardımcı olacak. İleriki derslerde ise günlük hayatta pratiklerle uygulayabileceğiniz konu ve tüyoları öğreneceksiniz. Bunlar, kişisel, aile ve kariyer yaşamınızda size yardımcı olacak.

Bu kursa kaydolduğunuzda çok daha fazlasını bulacaksınız. Bu kursa kaydolmanızı kesinlikle öneriyoruz. Bu kursa katılmak için hiçbir altyapıya gerek yok. Hangi yaştan, cinsten olursanız olun şimdi bu kursa katılabilirsiniz. Hemen şimdi ömür boyu erişim için, kendinizi ve kariyerinizi geleceğinizle şekillendirmek için daha fazla neden bekleyesiniz ki?

Başarılı Lider Olmak
$ 94.99
per course
Also check at

FAQs About "Başarılı Lider Olmak"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK