4  52 reviews on Udemy

Autodesk Revit Öğreniyorum

Mimari Model
Course from Udemy
 173 students enrolled
 tr
Başlangıç Seviye Revit Kullanımı

DİKKAT: Bu Eğitim, AutoCAD 2019 Temel Eğitimi setini satın alan öğrencilere ücretsiz verilmektedir.

DİKKAT:  Bu Eğitim çekimleri devam etmektedir.

DİKKAT:  Bu Eğitim başlangıç seviyedir.

Autodesk tarafından sunulan Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) yazılımı olan Revit programının bu eğitim setinde, başlangıç seviye konu içerikleri sayesinde BIM mantığına ilk adımı atmış olacağız. Çizim ayarları, birimler, aks çizimleri, kolon yerleşimleri, duvar çizimleri ve family kütüphaneleri gibi en temel konuları bu eğitim içinde bulabileceksiniz. Başlangıç seviye bir eğitim olduğundan program hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerekmeden eğitime katılabileceksiniz. Eğitim içeriğinde bulunan öğrenci lisansı alma videoları ile kendi sisteminiz için öğrenci lisansı alabilecek ve kurulumlarını yaparak hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Autodesk Revit Öğreniyorum
$ 19.99
per course
Also check at

FAQs About "Autodesk Revit Öğreniyorum"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK