4.4  125 reviews on Udemy

AutoCAD 2017

Görsel Eğitim
Course from Udemy
 401 students enrolled
 tr
3D Modelleme
2D Modelleme
Render Alma

KAMPANYALI ÜRÜN!
Bu eğitim setini alım yapan müşterilerimize

*Revit Başlangıç / Solidworks / Fusion 360 / Temel Office Eğitim setinden biri ücretsiz.

Satınalma işlemi sonrası detaylı bilgi için mesaj bölümünden ulaşınız.Tasarım  ve çizimlerin bilgisayar ortamında yapılmasını sağlayan, Bilgisayar  Destekli Tasarım ve Çizim programı AutoCAD® yazılımının, 2017 sürümüne  ait bu Görsel Eğitim setinde AutoCAD® 2017 yazılımı ile teknik  çizimlerinizi yapabilir, oluşturduğunuz 3D modelleri düzenleyebilirsiniz.   

Bu  eğitim seti sayesinde AutoCAD® ile çizim yapmak, daha önce yapılanları  revizyon etmek, tasarımınızı gerçeğe dönüştürmeden önce ekranda görmek,  istediğiniz ölçekte çıktı almak, çizdiğiniz nesnelere renk atayabilmek,  farklı çizgi tipleri kullanabilmek ve farklı desenlerde taramalar  gerçekleştirebilmek için gerekli komutları öğrenebileceksiniz. Bu  eğitim setini izleyerek, çizmiş olduğunuz çizimler üzerine  koyabileceğiniz ölçülendirme komutlarını, Çizim üzerine eklenen Gelişmiş  Yazı formatlarını, AutoCAD® içerisine tablo ekleme ve oluşturma  komutlarını öğrenebileceksiniz. AutoCAD® yeniliklerinden biri olan  Parametrik İlişkilendirme ile çizgilerinizi birbirlerine bağlayacak ve  sabit ölçülerde gelişmiş fonksiyonlar ekleyebileceksiniz. Böylece  resimlerinize revizyon yaparken belirli bir kısmı değiştirdiğinizde  diğer kısımlarında otomatik olarak değişmesini sağlayacaksınız. Eğitim  seti içeriğinde; AutoCAD® 2016 2Boyut ve 3Boyut Çalışma alanları  tanıtılmakta ve komutların yerleri gösterilmektedir.

Eğitim İçeriği;

- AutoCAD’e Giriş 

- Çizim Yöntemleri     

- Draw (Çizim) Komutları 

- Nesne Düzenleme & Değiştirme   

- Tanımlama ve Bilgilendirme 

- Detay Komutları 

- Genel Çizim Ayarları 

- Diğer Draw Komutları 

- Parametrik Çizim Komutları 

- Yayınlama Komutları 

- 3 Boyutlu Modelleme Komutları

- 3D Ağ Modelleme Komutları 

- 3D Yüzey Modelleme Komutları 

- Render Komutları

AutoCAD 2017
$ 19.99
per course
Also check at

FAQs About "AutoCAD 2017"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK