4.3  3 reviews on Udemy

Arduino Nodemcu Blynk ile Temel ve ileri Seviye Projeler

IOT Projelerine Başla ! Arduino ve Nodemcu ile Edindiğin bilgilerini Projeye dönüştür..
Course from Udemy
 10 students enrolled
 tr
Arduino temel projeleri
Nodencu kullanımı ve projeleri
Blynk platformu
iot projeleri
İnternet üzerinden cihaz kontrolü
Google asistan uygulaması
Sesli komut kullanımı
Telefonunuzdan notification (bildirim) alma
Email adresinize bilgilendirme yapma
optik sensör, endüktif sensör ve manyetik sensör kullanımını
Nesnelerin interneti

Kursun giriş bölümünde ihtiyacınız olan Temel Arduino ve Nodemcu Teknolojisi alanında yeterli seviyeye ulaşacaksınız. Geliştirme kartlarını çok daha ileri seviyede kullanabileceksiniz. Sensörleri tanıyarak  bağlantılarını Geliştirme Kartlarında nasıl adapte edeceğinizi öğrenecek ve projelerinizde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Eğitimin sonunda oluşturacağınız IOT Projelerinizde(Nesnelerin İnterneti) Sesli Komutlar vererek Dünyanın Her yerinden eşyalarınızı  kontrol edebileceksiniz. Açıkçası bu eğitim de size güzel bir temel oluşturarak, Öğrenmeyi nasıl öğreneceğinizi ve kendinizi daha ileri seviyelere ulaştırmanızı amaç edindim. Bu anlamda da başarılı olacağımı düşünüyorum. Eğitimde mümkün olduğunca teorik bilgiler projeler üzerinde anlatılarak daha kalıcı hale getirilmektedir. Teknolojideki ilerlemeler de dikkate alınarak eğitimdeki Projeler Güncel tutulmuştur. Eğitimden sonra her öğrencimin en az Bir Projesini yapacağını düşünüyorum. Şimdiden hepinize başarılar dilerim.

Arduino Nodemcu Blynk ile Temel ve ileri Seviye Projeler
$ 19.99
per course
Also check at

FAQs About "Arduino Nodemcu Blynk ile Temel ve ileri Seviye Projeler"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK