4.7  29 reviews on Udemy

7 Adımda Almanca - Seviye A1

Yeni Başlayanlar İçin Almanca
Course from Udemy
 96 students enrolled
 tr
Kurs içeriğinde Almanca A1 seviyesi için gerekli dil bilgisi dersleri, günlük hayatta basit düzeyde iletişim kurmanızda işinize yarayacak Almanca kelimeler ve örnek diyaloglar, uluslararası Almanca sınavlarından birine girmek zorunda olanlar için sınav tavsiyeleri bulunuyor.

Hepimiz farklı sebeplerle Almanca öğrenmeye başlıyoruz. Bazılarımız bu dile, Almanca konuşulan ülkelerde yaşamak, okumak, çalışmak için ihtiyaç duyuyorken bazılarımız ise sadece daha fazla yabancı dil öğrenmek için Almancayı seçebiliyoruz.

Peki bunların haricinde neden Almanca?

  • Almanca bilmek bizlere uygun fiyatlarla dünya standartlarında bir eğitim almanın kapılarını aralar.

  • Almanca, Avrupa'da en çok konuşulan ana dildir.

  • Almanca, bilimden edebiyata kadar çeşitli alanlara önemli katkılarda bulunmuş pek çok kişinin ana dilidir. Bilimsel kaynaklar söz konusu olduğunda İngilizceden sonra en çok kullanılan ikinci dildir. Almanca bilmek büyük bir bilgi havuzuna erişim olanağı sağlar.

  • Küresel pazarda lider olan pek çok Alman şirketi bulunmaktadır. Almanca bilmek, Almanca konuşulan ülkelerde çalışma olanağı sağlamanın yanı sıra tüm dünyada lider olan Alman şirketlerinde çalışmak istediğinizde de büyük bir avantaj sağlayacaktır.


7 Adımda Almanca Eğitimi Sana Ne Kazandıracak?

  • Öğrenim kolaylığı açısından 7 adıma ayrılarak hazırlanmış bu eğitim sayesinde sen de kolaylıkla kendine özel bir hedef belirleyebilirsin. 7 Adımda Almanca eğitimini ne kadar sürede tamamlayacağın tamamen sana bağlı. Sahip olduğun temele ve öğrenmeye ayırabileceğin günlük süreye bağlı olarak eğitimi rahatlıkla kendi öğrenme hızına ve öğrenmeye ayırabileceğin zamana uygun bir şekilde planlayabilirsin.

  • 7 Adımda Almanca eğitimi sayesinde A1 seviyesi için bilinmesi gereken tüm konuları, dinlerken hayal alemine dalmayacağın uzunlukta hazırlanmış videolar aracılığıyla öğrenebilirsin. Ayrıca program süresince seni günlük yaşamda hayat kurtaracak Almanca diyalog örnekleri ve öğrenme sürecini destekleyecek testler bekliyor!

  • Kursa kayıt olduktan sonra içeriğe sınırsız erişim kazanacaksın! Bu sayede kursu tamamlamış olsan bile belirli bir konuyu hatırlamak veya bilgilerini tazelemek için her zaman yeniden göz atabilirsin.

  • Ayrıca oturum izinleri veya eğitim sebebiyle uluslararası Almanca sınavlarından bir tanesine girmeyi planlıyorsan seni 7. Adımda sınavda son derece işine yarayabilecek bazı sınav tavsiyeleri bekliyor!


7 Adımda Almanca - Seviye A1
$ 24.99
per course
Also check at

FAQs About "7 Adımda Almanca - Seviye A1"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK