4.2  16 reviews on Udemy

Lazer Kesim İçin CorelDraw Eğitimi ( Ahşap Kutu Örneği İle )

Lazer Kesim Makinaları İçin CorelDraw da Çizim Yapmayı Öğrenin.
Course from Udemy
 107 students enrolled
 tr
Bu kursu tamamladıktan sonra istediğiniz ve hayal ettiğiniz her objeyi lazer kesim makinasında gerçeğe dönüştürebileceksiniz.
Aslında en önemlisi kurstan sonra kendinizi bilgi çöplüğünde gibi hissetmeyeceksiniz.

Lazer Kesim İçin CorelDraw Eğitimine hoşgeldiniz. Bu eğitimde öğrenecekleriniz ile kendi ahşap kutunuzu makinanızda kendiniz yapabilir veya bu kutuları üretmek amacı ile kuracağınız iş yerinizde grafik tasarım personeline ihtiya. duymadan lazer kesim makinanızı kullanabilirsiniz.

Sizlere kısa ancak çok faydalı bir kurs hazırladık. Bu kurs sayesinde çok kısa bir zaman diliminde lazer kesim makinasına uygun çizimler nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca diğer çalışmalarınızda da işinize yarayacak ipuçları ve püf noktaları da öğrenmiş olacaksınız. Örnek çalışmamız ve verdiğimiz ödevler sayesinde de bu becerilerinizin üzerinden bir kez daha geçmiş olacaksınız.

Dilediğiniz her konuda bana ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Lazer Kesim İçin CorelDraw Eğitimi ( Ahşap Kutu Örneği İle )
$ 44.99
per course
Also check at

FAQs About "Lazer Kesim İçin CorelDraw Eğitimi ( Ahşap Kutu Örneği İle )"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK