4.5  23 reviews on Udemy

3ds Max İçin V-Ray NEXT Render Dersleri Detaylı Eğitim Seti

A'dan Z'ye VRay NEXT dersleri eğitim seti | www.bahadirsonmez+com+tr
Course from Udemy
 67 students enrolled
 tr
Tüm detayları ile A'dan Z'ye 3ds Max İçin V-Ray Next Render
Vray ayarlarındaki tüm parametrelerinin tek tek ve detayları ile ne işe yaradığı
Tüm ışık türlerinin kullanımı
İç mekan ve dış mekan aydınlatma
Problemsiz (noise-lekelenme-kırılma vb. olmadan) Vray ile render alma
Tüm Vray malzeme türleri
Tüm Vray kaplamaları
Kamera kullanımı hakkında her şey
Tüm Detayları ile Render ayarları

3ds Max 2020 ile hazırladığım bu set için 3ds max  2013 ve üst versiyonu kullanılabilir. 2013 ve üst sürümler için uyumlu V-Ray next (4) kurabilirsiniz. Vray 5 eğitimim de yayında. Ayrıca burada yer almayacak olan, 3ds Max 2021 ve Vray 5 ile cad dosyası import edip hazırladığım modelleme ve render, dış mekan gündüz serisi de tamamlandı. Bununla ilgili [email protected] dan mail ile ulaşabilirsiniz.

Yaklaşık 25 yıldır 3ds Max kullanıcısıyım ve dolayısı ile hem 3ds Max'a hem Vray'e oldukça hakimim. Bu eğitim sıralı şekilde, belli bir düzenle, Vray Render'in tüm özelliklerini içerdiğinden Vray'in kullanılışı hakkında başka eğitime gerek duymama olasılığınız çok yüksek. Gereksiz-yanlış bilgiler ile oluşturulan bilgi kirliliğinden sıyrılıp, kafanız karışmadan en anlaşılır şekilde Vray'a hakim olacağınıza emin olabilirsiniz.

Udemy deki Vray eğitimlerinin bir çoğunu zaten içinde barındıran bu Vray eğitimim aynı zamanda gerçekçi (realistik) render almanıza da katkı sağlayacaktır!

2.5 ay süre sonunda hazırladığım bu eğitim ile, Vray hakkında hemen her konuya hakim olabilirsiniz. Satın alma sonrası eğitim dosyaları Udemy mesaj sistemi üzerinden gönderilecek.

Diğer eğitimlerim için kişisel sitemi (bahadirsonmez com tr) inceleyip, portfolyomda yer alan bazı çalışmalara göz atabilirsiniz.

Hazırlamış olduğum bu Vray eğitiminin faydalı olması dileklerimle!

3ds Max İçin V-Ray NEXT Render Dersleri Detaylı Eğitim Seti
$ 199.99
per course
Also check at

FAQs About "3ds Max İçin V-Ray NEXT Render Dersleri Detaylı Eğitim Seti"

About

Elektev is on a mission to organize educational content on the Internet and make it easily accessible. Elektev provides users with online course details, reviews and prices on courses aggregated from multiple online education providers.
DISCLOSURE: This page may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission.

SOCIAL NETWORK